Pomoc !! Skaut je islamizován a pravdoláskován....!

27. 07. 2019 9:20:52
Kde jsou místní bojovníci proti multikulturalismu, "pravdoláskařům" a islámu ?Proč už nebijí na poplach? Proč nikomu nevadí, že bratry a sestrami českých skautíků jsou černoušci z Afriky a především muslimové. Taková hrůza....

Kde je místní skaut chlapec Čermáček? Kde je ten udatný bojovník od klávesnice proti multikulturalismu a pravdoláskařům? To opravdu neví, že on sám je členem přímo ukázkového multikulturního spolku, který v Česku přísahá na Pravdu a Lásku? Skaut je pozitivní ukázka toho jak se lidé různé rasy a odlišné víry mohou sejít ve stejné organizaci a společně ctít univerzální hodnoty které přináší a učit se stejné morálce a lásce k přírodě.

Skoro polovina všech skautů jsou muslimové a to především z Indonésie .Překvapení ? Pro mě tedy ano. Jak jsem zjistil, tak v této převážně muslimské zemi, bývalé holandské kolonii má skauting stejně dlouho historii jako u nás. Počtem 20 milionů skautů o mnoho převyšuje všechny ostatní. Tento vysoký počet je dán tím, že skauting je součástí povinné školní docházky. Opravdu zajímavé. Milionem členů se může pochlubit i Bangladéš, statisíci Pakistán, Egypt či Turecko.Desetitisíci Jordánsko, Sýrie nebo Saudská Arábie....

Ani Afrika nezahalí, přes milion skautů je v Keni, sedm set tisíc v Nigérii. S tak velkým počtem členů může v Evropě konkurovat jen kolébka skautingu Velká Británie. Od roku 1907 kdy se sešla první dvacítka britských skautů se hodně změnilo. I Česku patří jedno prvenství, ze zemí bývalého komunistického východního bloku je u nás skautů zdaleka nejvíc, jako by to potvrzovalo, že k západní Evropě máme nejblíže. Počet členů u nás přesahuje 60 tisíc a pořád roste. Jen pro srovnání - Bulharsko 900, Bělorusko 1000 a Rusko 6 400 skautů.....

Musím napsat, že jsem moc rád jak se skautingu u nás daří a děti mají o hodnoty které přináší stále zájem. Já mám na Skaut spíš hořkou vzpomínku, vždy když potkám skautíka v uniformě trochu mě zabolí na duši, mám tam jizvu po nesplněném klukovské snu. Jako kluk jsem přímo hltal knihy o skautingu z naší rodinné knihovny a také foglarovky. Ovšem v šedorudé pionýrské době byla šance na to najít nějakého Rikitana a stát se jedním z hochů od Bobří řeky nulová. Na rozdíl od muslimské Indonésie byl skauting a jeho hodnoty u nás zakázány hned dvěma totalitními systémy. Škoda, nejen můj život, ale i životy mnoha dalších tehdejších dětí se mohly vyvíjet jinak. Ovšem i z foglarovek si stále nesu v sobě hodnoty které někdy trochu z dnešního pohledu naivně obsahují. Tehdy jsem je však vnímal klukovskou duší a vše bylo úplně jiné....

No nic. Proč jsem v názvu blogu zmínil nálepku pravdoláskař ? Stačí si přečíst znění české verze skautského slibu. Na rozdíl třeba od francouzské verze - " Sloužit co nejlépe Bohu, církvi, své vlasti, Evropě ", český slib zní - "Sloužit nejvyšší Pravdě a Lásce v každé době"....pro věřící skauty je zde ovšem dobrovolný doplněk "k tomu mi napomáhej Bůh". Indonéskou ani jinou muslimskou verzi jsem nenašel, že v ní bude Alláh není pochyb.

Jak už jsem poznamenal na začátku. Skaut je organizace, kde mohou stejné ideály a hodnoty, které přesahují všechna náboženství sdílet děti a mladí lidé všech ras, odlišných kultur a vyznání víry.Zda to jde i v celé společnosti je otázka pro budoucnost, která na rozdíl od nás starších je připravena pro dnešní skautíky,světlušky a vlčata.

Pokud má člověk jako kluk načtené foglarovky a je příznivcem ideálů skautingu má vždy pocit znechucení a přímo urážky, když zde údajný skaut, na začátku zmíněný chlapec Čermáček. oslavuje ty nejhorší lidské vlastnosti, které obsahuje charakter jednoho alkoholika, nečestnost, podlost, mstivost a ulhanost. K tomu přidává i oslavu ulhaného podvodníka a zbabělce. Nic z toho nepropaguje ani skauting ani skaut Jestřáb. Z jeho klubovny a nejen z ní by se chlapec Čermáček rychle pakoval.....

https://zdenekbarta.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=716421

Lze jen popřát skautům co nejvíc zážitků na jejich probíhajícm celosvětovém setkání Jamboree, kde nikdo nebude řešit barvu pleti a víru, ale jen to dobré co v každém člověku je a co právě skauting umožnuje objevit, dál rozvíjet a posílat dál. Jistě není náhodou, že mezi skauty patřil i Chrobák - Václav Havel nebo třeba Petr Sýkora. Nevíte kdo to je? Podnikatel a spoluzakladatel nadačního fondu Dobrý anděl, který už pomohl mnoha lidem .Takových lidí bychom si měli vážit a ne lhářů, podvodníků s tím nejhorším a odpudivým lidským charakterem....

Autor: Zdeněk Bárta | sobota 27.7.2019 9:20 | karma článku: 25.18 | přečteno: 1283x

Další články blogera

Zdeněk Bárta

Nenoste květiny na rozloučení s Karlem Gottem....

Na takovou výzvu je už sice pozdě, můj blog také žádnou výzvou není. Takové právo má pouze rodina, která chce splnit přání zemřelého, nebo toto přaní může vyslovit před svou smrtí ten, kterému mají být květinové dary určeny.

11.10.2019 v 6:46 | Karma článku: 14.43 | Přečteno: 627 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Saský nacionalista ( vlastenec?) vraždil

První informace po včerejším útoku na synagogu ve východním Německu opět v českých diskuzích daly šanci místním vlastencům, kteří se ani trochu nepovažují za nacionalisty či xenofoby.Mají hned jasno.Určitě to musel být muslim....

10.10.2019 v 7:15 | Karma článku: 15.75 | Přečteno: 643 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Transsexuální Popelka - útok neomarxistů na klasickou pohádku.

Klasický text pohádky Popelka z pera bratří Grimmů, nebo její českou verzi od Boženy Němcové jistě každý zná.Nebo ne? Má už snad každý v hlavě tu neomarxistickou odpornost s nechutnou transsexuální Popelkou?

5.10.2019 v 12:45 | Karma článku: 15.94 | Přečteno: 938 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Je starosta,který zakáže napustit bazén klimatický komunista....?

Změna klimatických podmínek na zemi již dnes přináší nové životní situace. Na jedné straně jsou hlasy,které volají po tom, aby se lidé dobrovolně uskromnili a změnili dnešní pro klima zničující konzumní styl života.Dokážeme to?

21.9.2019 v 7:16 | Karma článku: 13.51 | Přečteno: 541 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Nožička

Tichá pirátská demonstrace proti Turecku a vlažný přístup UEFA k salutujícím fotbalistům

V současném světě se neměří všem zemím stejně nejenom v mezinárodní politice, ale ani na poli sportu. Události, spojené s tureckou invazí do Sýrie, jsou toho názorným příkladem.

22.10.2019 v 14:25 | Karma článku: 29.50 | Přečteno: 641 | Diskuse

Alena Křehotová

Nechci vědět, co na mě stát „skladuje“

Ať už papírově, nebo digitálně. Něco jako že nevědomost hříchu nečiní. Páč jsem se zrovna shodou – a nevím, jestli šťastných, nebo nešťastných - náhod dověděla, co na mě má zdravotní pojišťovna. Cizí.

22.10.2019 v 12:54 | Karma článku: 11.45 | Přečteno: 386 | Diskuse

Jan Dvořák

Ekologický pátek 1.listopadu v ohrožení?

Od štědrého zdroje, který čas od času poskytne materiál, jehož znění bohužel svádí k určitým pochybnostem o pravosti dokumentu - což nemusí být tentokrát -, pochází i níže zobrazená faxová zpráva, která měla přijít ředitelům škol.

22.10.2019 v 9:19 | Karma článku: 16.54 | Přečteno: 365 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Premiér (opět) neuspěl

Hlavní zprávou v Izraeli v pondělí večer 21/10 v různých obměnách titulků bylo: „Netanjahu vrátil mandát.“ Mandát k vytvoření povolební koalice, který mu dal prezident Reuven Rivlin 25/9.

21.10.2019 v 21:54 | Karma článku: 8.67 | Přečteno: 234 | Diskuse

Vilém Barák

Podivnosti kolem Grand Prix Brna motocyklů

Promotérovi Dorna se z veřejné podpory platí licence na pořádání závodů. Letos 111 milionů korun, příští rok to bude 120 milionů a přespříští 233 milionů. K tomu obdrží tisíce lístků a ještě vydělává na reklamě i přenosech.

21.10.2019 v 16:56 | Karma článku: 28.34 | Přečteno: 689 | Diskuse
Počet článků 316 Celková karma 25.67 Průměrná čtenost 1749

Pseudovesničan v "nejlepších letech", který se raduje z každého dne kdy může vnímat svět všemi smysly.Věčný optimista, který dobře ví, že život je krásný a je hloupé si ho kazit zlobou, závistí a nenávistí.

Najdete na iDNES.cz