Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ovládá Zeman umění penisového jogína?

24. 11. 2014 10:16:42
Hned si odpovím. Ano. Co mají společného guru Miloš - tlačenkový jogín a guru Jára - penisový jogín ? Mnoho, jejich věrní je považují za "nadsamce" a dovolí jim dělat cokoliv. Vše co se jim zlíbí. Mají nad svými hloučky věrných skoro zázračnou moc a pomocí šikovné manipulace si s nimi mohou dělat co chtějí.

Začnu penisovým jogínem Járou, který se "proslavil" vkládáním svého penisu do vagín svých překvapených žaček. Pro své mladé obdivovatelky byl guru Jára "duchovním učitelem", kterému věřily každé slovo. Byly zcela v jeho moci. Jedna z praktik nadsamce Járy bylo "odháčkování", kdy guru "léčil" svým penisem své obdivovatelky. Tady Jára narazil. Dívky, které v sobě pocítily Járův penis se názorově rozdělily.

Jedna skupina obelhaných a ponížených dívek podala na Járu obvinění ze znásilnění. Nadsamec dostal natvrdo deset let. Sedět zatím nebude, je kdesi v zahraničí. Co je na tom zajímavého ? Ta druhá skupina obdivovatelek. V ní dívky necítí obelhání a ponížení. Naopak, bojují za svého Járu a tvrdí, že pokud jejich guru s nimi dělá cokoliv, je to v pořádku. Nadále ho obdivují a s nadšením přijímají cokoliv co Jára řekne a udělá...

Co s tím má společného náš tlačenkový jogín Miloš? Tu schopnost ovládat umění přesvědčit tvrdé jádro svých stoupenců, že ať dělá cokoliv, je to pro jejich dobro a je to zcela v pořádku. Oni mu také každé slovo věří a jsou přípraveni kdykoliv ho hájit.

Kde je tvrdé jádro stoupenců a obdivovatelů tlačenkové jogína?

Jak už ukazovaly statistické výzkumy před volbou prezidenta, nic moc se nezměnilo. Mezi tvrdým jádrem tlačenkového jogína dominují starší lidé - příznivci KSČM a ČSSD. Nic překvapivého. Výzkumy však neukazují zda je mezi nimi více mužů či žen.

Kdo je to konkrétně? Několik místních Milošem poblázněných blogerek, v čele s jistou ezoteričkou Toničkou, které potřebují vzhlížet k tvrdé ruce a dokonalosti skoro božské bytosti. Přímo třešnička na Zemanově fandovském dortu je soudruh Milouš Jakeš. Samá chvála a nadšení...

Jako každé tvrdé jádro je i jádro okolo tlačenkového i penisové jogína nezničitelné. Oni budou věřit pořád a budou odolávat všemu "spiknutí ", která se "nespravedlivě" valí na jejich dokonalé vůdce.

Co říci na závěr? Jsem rád, že jsem při volbě prezidenta nevolil stejného člověka jako bývalý generální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš. Nevolil jsem stejného člověka, jako ten zmetek co k nám pozval Sovětská okupační vojska. Vyvázl bez trestu...

Tímto článkem nechci přesvědčovat zatvrzelé stoupence tlačenkového jogína. Vím, že je to zcela zbytečné. Asi stejně marné, jako kdybych šel přesvědčovat protestující stoupenkyně penisového jogína. Víra je silná věc. Přesvědčovat tvrdé jádro stoupenců Miloše Zemana o tom, že jejich guru opravdu nezachránil naší vlast před cizáky - sudetskými Němci je stejně beznadějné jako vyvracet obdivovatelkám guru Járy víru v léčivou moc jeho penisu.

A tak oba jogíni, kterým je společné velmi dobré umění manipulace se svými ovečkami, mohou nadále pokračovat ve svém "božím díle ". Mohou dál svým věrným příznivcům podsouvat a zasouvat cokoliv a čímkoliv...

Autor: Zdeněk Bárta | pondělí 24.11.2014 10:16 | karma článku: 17.91 | přečteno: 771x

Další články blogera

Zdeněk Bárta

9 - Okamura může dál fakturovat...

Čtrnáct poslanců zvolených za Úsvit a jen tři jsou členy tohoto hnutí. Ani za dva roky po založení hnutí Úsvit se počet jeho členů nezměnil. Pokladnu stále ovládá uzavřená devítičlená skupina vedená Okamurou. Podařilo se mi dohledat pouze čtyři členy tohoto elitního spolku. Vůdce a fakturanta Okamuru, poslance Fialu a Černocha. Tím čtvrtým je už odsunutý úspěšný pisatel Tomiových blogů Novák - Večerníček. Sice odsunutý ze strany, ale zda to znamená i odsunutí od státního cecku, kterým proudí na účet Úsvitu miliony, to už mohu pouze spekulovat...

11.2.2015 v 12:05 | Karma článku: 12.48 | Přečteno: 528 | Diskuse

Zdeněk Bárta

500 000 mrtvých Rusů

To není pro Rusko dobrá zpráva. Dobře začnu nějakou lepší. V Rusku se zlevňují potraviny! Potraviny? Je to ten správný výraz pro tekutý chléb ruského lidu - vodku? Vláda rozhodla, že nejnižší cena vodky musí být 185 rublů za půl litru. Původní cena byla 220 rublů. Milovníci vodky a těch není v Rusku málo, mohou jásat o provolávat oslavná hesla o zvětšit tak slávu a velikost Imperátora. Vím, že tady na blogu má novodobý ruský car spousta fanoušků, tak nebude problém si s chutí nadšeně zařvat - Ať žije Putin !!!

5.2.2015 v 13:11 | Karma článku: 17.45 | Přečteno: 1140 | Diskuse

Zdeněk Bárta

0,46% Stáhněte velvyslance z Kyjeva!

Stáhněte velvyslance z Kyjeva požaduje opozice. Velkohubý nadpis na Hlasu Ruska o "skutečných názorech politiků a veřejnosti v Česku " Jaká opozice? Topka, ODS, Okamura nebo komunisti? To bylo první co mě napadlo a tak jsem zvědavě rozklikl.

4.2.2015 v 14:16 | Karma článku: 17.31 | Přečteno: 1492 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Fanatici z IS upálili muslima

Fanatiky z IS je třeba zlikvidovat. Každá sekta, která zneužívá náboženství a vyplachuje lidem mozek je nebezpečná. S fanatiky, se těžko bojuje. Velitelé několika křížových výprav organizovaných proti husitům, by o tom mohli vyprávět. Nechme historii ( i když je zajímavé, že u nás naše historické radikální náboženské fanatiky stále oslavujeme ) a pojďme do součastnosti....

4.2.2015 v 8:17 | Karma článku: 12.81 | Přečteno: 1590 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Marek Renda

Chystá se bič na české lidi: Bude se jim připomínat spáchání cikánské genocidy

Českým lidem je třeba připomínat, že způsobili genocidu cikánů v Československu. Za tím účelem vznikne památník cikánského holocaustu v Letech u Písku. Ten si Češi sami zaplatí.

18.10.2017 v 9:02 | Karma článku: 17.70 | Přečteno: 239 |

Jiří Fábik

Tichý lhář

O tom jak přijít k penězům k financování svých myšlenek. Jak nebezpečné pro okolí může být zneužití politické situace v zemi , možná i v důsledku závažné duševní nemoci. Je až nebezpečné pro společnost vyjadřování takových lidí.

18.10.2017 v 8:52 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 103 | Diskuse

Vratislav Kozak

Co možná nevíte o Pivovaru U Fleků

Pivovar U Fleků v Praze je vyhlášeným návštěvním místem v hlavním městě. Pivaři o něm říkají, že je známější než Hradčany.

18.10.2017 v 8:28 | Karma článku: 4.96 | Přečteno: 144 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 6. Rady otcům, jak na efektivní péči o mimino

Příchod potomka do rodiny je vždy zásadní událostí. V pozitivním, někdy ovšem i negativním slova smyslu.

18.10.2017 v 8:08 | Karma článku: 5.93 | Přečteno: 118 | Diskuse

Jaroslav Kvapil

Co po mně chceš? Pravdu či lež…

Pravda a lež – kategorie, které jsou staré aspoň tak jako lidstvo, ale spíš mnohem starší. A stále se s nimi neumíme vyrovnat a často je ani od sebe rozpoznat. Přesto si lidé pořád myslí, že o nich dokážou říct něco přínosného.

18.10.2017 v 1:32 | Karma článku: 5.09 | Přečteno: 168 | Diskuse
Počet článků 267 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1695
Zaměstnanec v "nejlepších letech", který se raduje z každého dne kdy může vnímat svět všemi smysly.Věčný optimista, který dobře ví, že život je krásný a je hloupé si ho kazit zlobou, závistí a nenávistí.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.