Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 1. února 2023 Hynek

NE Bruselu - ANO Moskvě ?

16. 04. 2014 10:21:00
NE Bruselu - Národní demokracie. Nová pravicová a "vlastenecká strana ", kterou pod číslem 4 naleznete mezi kandidujícími stranami do EP. V podstatě nic mimořádného, další pidistrana a další lidé, kteří se na v Česku populární protievropské a protiamerické vlně snaží dostat k plným "nenáviděným" poslaneckým EUkorytům. V podstatě nic zajímavého až na to, že tito "čeští patrioti" jsou na české politické scéně hlavními a nadšenými stoupenci Ruska a imperátora Putina.
ADAM B. BARTOŠ  SE  SVÝM  BOHEM.
ADAM B. BARTOŠ SE SVÝM BOHEM.

Vše co je proti nenáviděné EU je dobré a je úplně jedno kdo nebo co to je. Tato zvláštní logika, která je teď hodně populární a naposledy ji úspěšně použil na své přednášce nový guru českých rosofilů Václav Klaus.

Václav Klaus nemá s novou stranou NE Bruselu osobně nic společného, po trapném volebním výprasku "jeho" hnutí Hlavy vzhůru se už raději z české politiky vytratil. Jako správný "duchovní otec" má své žáky a následovníky, kteří dál šíří jeho myšlenky a bojují proti jeho nepřátelům.

Takovým nepovedeným Klausovým duchovním fakanem je i předseda nové protievropské a proruské politické strany NE Bruselu. Není to nikdo menší než " známý novinář a ideolog " Adam Benjamin Bartoš.

Jeho články jistě znají "hledači jediné a objektivní pravdy" na Hájkově Protiproudu, tam se to fanatickými obdivovately Václava Klause jenom hemží.

Adam B. Bartoš je i autorem " vlasteneckého webu" ČechyČechům. Proticikánské bojovníky musím zklidnit, zde se nebojuje proti cikánskému nebezpečí, ale proti židům, kteří chtějí ovládnout svět. Motto webu hovoří celkem jasně " Nedopusťme, aby se z naší vlasti stal nový Izrael "

Jak chtějí ovládnout židé Česko? Adam B. Bartoš má jasno, přes americké a židovské agenty, havlisty a pravdoláskaře. Všechno je to jedna verbež, která se navíc shromažďuje v podivných tajných spolcích. Tyto spolky samozřejmě statečný novinář Bartoš odhaluje a přes konspirační teorie odkrývá jejich nebezpečí pro celý křesťanský svět.

Pan Adam B. Bartoš je totiž vystudovaný teolog. Bohužel jeden z těch lidí, kterým víra vlezla na mozek, překročila hranici rozumu a vstoupila do říše fanatismu. Náboženští fanatici jsou stejně nebezpeční, bez ohledu na to jakou víru, či jakého Boha uctívají. S bývalým hradním kašpárkem Hájkem se jistě dobře shodnou. Myšlenky a osobnost Václava Klause přitahují dost zvláštní skupinu lidí...

Takže spolu s Adamem B. Bartošem Vás musím upozornit, že někteří čeští politici jsou zaprodanci židů. Karel Schwarzenberg je židobolševický zednář, agent sionismu a tajný agent Izraele. Kdo další? Stačí si přečíst seznam 500 nejnebezpečních pravdoláskařů - agentů sionismu, který Adam B. Bartoš vypracoval.

Na seznamu figuruji předseda české vlády Sobotka, ministři Diensbier, Stropnický a Herman. Z dalších aktivních politiků kolem součastné vlády to jsou dál Marvanová a Zlatuška.

Jak vidět ovládnutí židy Česka, za pomoci jejich agentů - pravdoláskařů se blíží. Z tohoto pohledu je zřejmé, že jediný kdo nás může ještě zachránit je slovanské Rusko a geroj Putin. Ta zatím neviditelná podpora Ruska a jeho imperiální politiky je tedy ze strany NE Bruselu a jejího předsedy Adana B. Bartoše celkem pochopitelná...

Situace na Ukrajině se nebezpečně vyhrocuje. Už je celkem reálné, že zasáhne i nás. Věčně remcající, nespokojené a přitom v blahobytě svobodně žijíci Česko ( porovnávám - li s Ruskem ).Zatím je to jen o psaní na blogu o "fandění" té či jiné straně. Třeba se blíží doba, kdy se bude nutné rozhodnot komu vyjádřit svou podporu, na čí stranu se postavit.

Není to o tom rozhodovat se podle někoho, ale je dobré se občas podívat, kdo má stejný názor a stojí vedle Vás. Pokud Vám nevadí, že vedle Vás stojí Adam B. Bartoš a vykřikuje stejná protiamerická a protizápadní hesla jako Vy, měl by to být důvod k zamyšlení...

Brusel - NE, Rusko - ANO ? Jistě, svět není černobílý, ale při mnoha rozhodování nám zbudou jen omezené možnosti volby. Nemá cenu si nalhávat, že je v dnešní situaci jiná cesta. Zase je to pouze jen o výběru menšího zla. Dost mě překvapuje kolik lidí vidí "zlo" jen v Bruselu a na Moskvu a "svého nového vůdce" se dívají nekriticky zaslepenýma očima.

Autor: Zdeněk Bárta | středa 16.4.2014 10:21 | karma článku: 20.68 | přečteno: 951x

Další články blogera

Zdeněk Bárta

Jiří Rusnok podpořil Pavla - Babiš je chaos.

Různé osobnosti či "osobnosti" se vyjadřují k prezidentské volbě a je celkem zajímavé či spíše smutné jak málo výrazných osobností máme. Bývalý premiér "zemanovské" úřednické vlády a guvernér ČNB Jiří Rusnok je jednou z nich.

26.1.2023 v 7:11 | Karma článku: 13.39 | Přečteno: 245 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Kolik nerozhodných a váhavých voličů přesvědčil PP nebo AB?

Právě jim byla určena včerejší televizní debata určena. Rozhodnuté voliče a je jedno z jaké strany zajímat nemusela. Já jsem ji také znechuceně vypnul asi v polovině. Kolik vůbec takových voličů je? Je jich jen 10% nebo 30%?

23.1.2023 v 7:04 | Karma článku: 21.96 | Přečteno: 552 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Smrt šikanisty (učitele)

Nebo smrt učitele (šikanisty)? První nadpis je pravdivější. Zoufalý ponižovaný mladý kluk zahnaný do kouta zabil šikanistu, který byl jeho učitelem. To byl pravý důvod proč zaútočil. Nic jiného. Případy šikany končí často naopak.

21.1.2023 v 7:42 | Karma článku: 28.46 | Přečteno: 1101 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Nevoliči "menšího zla" nakonec pomohou jen k vítězství "většímu zlu". Spokojeni?

Volíme. Čas se rozhodnout. Je velmi relativní někoho označit za menší či větší zlo. Každý může už pouze dva kandidáty vnímat a hodnotit úplně jinak. Možnost A nebo možnost B. Už se nedá nikam uhnout jako v 1.kole. Dá? Nevolit?

19.1.2023 v 9:52 | Karma článku: 40.90 | Přečteno: 11266 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Milan Šupa

Je konec vlažnosti, lenosti a duchovního lajdáctví!

Síly vesmíru, dané do pohybu zvýšeným tlakem Božího Světla, začínají vynucovat a vyžadovat zvýšený duchovní pohyb také na zemi.

1.2.2023 v 16:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 70 | Diskuse

Jan Pražák

Vydírání

„Mílo, potřeboval bych si s tebou promluvit. Víš, provedl jsem hroznou věc a vůbec bych se ti nedivil, kdybys mi kvůli tomu rovnou postavila kufr před dveře a vyhodila mě.“

1.2.2023 v 14:34 | Karma článku: 16.71 | Přečteno: 357 | Diskuse

Josef Komárek

30.leden 1933 – nejhorší datum 20.století.

Sice někteří označují za nejhorší událost 20.století bolševickou revoluci 1917 – ale její následky jsme v naší zemi přežili bez velkých ztrát. To jmenování Hitlera kancléřem 30.1.1933 přineslo naší zemi následky nesrovnatelné.

1.2.2023 v 13:50 | Karma článku: 12.83 | Přečteno: 244 | Diskuse

Horst Anton Haslbauer

Nedobrovolná cesta pokračuje

Náš vlak rachotil tou nekonečnou rovinou, když jednoho rána při rozednívání po mrazivé noci rachot zpomaloval, až ustal zcela. Při jednotvárném rachocení si většina zvykla jen tak civět před sebe nebo spát. Jakmile ale vlak

1.2.2023 v 7:57 | Karma článku: 15.89 | Přečteno: 233 | Diskuse

Jiří Herblich

Jednejte tak, že víra bude hlavní položkou vašeho života

Kdo pochopí víru najde svůj život a to nejen život svůj, ale i jeho, který je životem nás všech......

1.2.2023 v 7:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 45 | Diskuse
Počet článků 548 Celková karma 28.49 Průměrná čtenost 1997

Pseudovesničan v "nejlepších letech", který se raduje z každého dne kdy může vnímat svět všemi smysly.Věčný optimista, který dobře ví, že život je krásný a je hloupé si ho kazit zlobou, závistí a nenávistí.

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Jágrova expřítelkyně Kopřivová přiznala krizi: Nevím, co bude dál

Ještě nedávno prožívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (31) s manželem Miroslavem Dubovickým (31) a jejich roční...

Evu Decastelo mi kdysi vyfoukl Ruppert, měl větší tah na branku, říká Třeštík

Fotograf Tomáš Třeštík vyměnil loni spisovatelku Radku Třeštíkovou, se kterou má dvě děti, za novou partnerku,...